Escape room Vilniuje

Mūsų kambariai

Atominė elektrinė
2-6
60
60€ - 90€
Žirmūnų g. 68

Vilniaus atominėje elektrinėje atliekant slaptus planinius bandymus susidarė rizikinga padėtis. Reaktorius tapo nestabilus ir gali bet kurią akimirką sprogti. Valstybė Jus atrinko kaip tinkamą komandą slaptai misijai. Turite išsiaiškinti, kaip patekti prie reaktoriaus valdymo pulto ir įjungti avarinę stabdymo sistemą kol dar ne per vėlu.

Rezervuoti
Marso kolonija
2-5
60
60€ - 90€
Žirmūnų g. 68

Jūs su draugais atrinkti kelionei į Marsą. Ten dar nėra buvęs nei vienas žmogus. Jūsų užduotis aktyvuoti sistemas, kurios padės sukurti gyvenamas sąlygas visoje planetoje.

Rezervuoti
Majų šventykla
2-6
60
60€ - 90€
Žirmūnų g. 68

Majai pastatė šventyklą saulės dievui. Potyvinis ją užliejo ir atėmė dievo galias. Dėl to žemėje nebėra balanso ir ramybės. Ar jūs pajėgsite grąžinti saulės dievui galias ir sugrąžinti ramius laikus žmonijai?

Rezervuoti

Naudinga žinoti

Escape room Vilniuje

Kaip užsiregistruoti?

Mūsų pabėgimo kambarius galite rezervuoti trimis būdais. Rinkitės Jums patogiausią iš išvardintų žemiau. Jei turite klausimų, prieš registraciją galite susisiekti su mumis žinute per Facebook arba telefonu. Toliau skaitykite apie galimus registracijos būdus.

1. Populiariausias registracijos būdas yra internetu, adresu coderoom.lt Atidarę vieno iš pasirinktų escape room Vilniuje langą, puslapio apačioje rasite rezervacijų kalendorių. Jame galite pasirinkti Jums tinkamą dieną. Paspaudus ant jos, pamatysite visus laisvus ir jau užregistruotus tos dienos žaidimo laikus. Išsirinkę Jums patogiausią, rezervuokite kambarį paspaudę mygtuką „Rezervuoti“. Atsidarius langui, reikia įvesti savo kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, el. paštą arba telefono numerį. Šią informaciją mes naudojame tik susisiekti su Jumis, kad pranešti apie patvirtintą rezervaciją. Užsiregistravus į vieną iš mūsų escape room Vilniuje, per 10 minučių sulauksite žinutės telefonu, patvirtinančios, kad registracija sėkminga.

2. Telefonu +370 (628) 58 339. Paskambinę galite iš karto sužinoti šiuo metu esančius laisvus laikus, žaidimo kainą ir išsirinkti savo pramogą. Rezervavus laiką telefonu, po pokalbio gausite patvirtinimo žinutę. Joje matysite mūsų adresą ir Jūsų pasirinktą laiką. Taip žaidimo dieną galėsite nesunkiai rasti mūsų kambarius.

3. Parašius laišką elektroniniu paštu: [email protected] . Laiške paminėkite, kurį kambarį norite reservuoti, žaidimo datą ir laiką. Jeigu Jūsų norimas laikas būtų užimtas, parašysime Jums galimus artimiausius laisvus laikus.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Kambario lokacija

Mūsų kambarys yra įsikūręs visai šalia Ogmios miestelio. Atvykstantys savo transportu, prie mūsų kambario ras didelę nemokamą stovėjimo aikštelę. Taip pat visiškai šalia yra ir viešojo transporto stotelės. Todėl pasiekti mūsų kambarius yra itin patogu.

Aplinkui rasite daugybę vietų, kur po pramogos galėsite dalintis patirtais įspūdžiais su savo komanda. Tai ir kavinės, pubai, restoranai. Taip pat yra vietų, tinkamų aktyvesnei veiklai: boulingas, biliardas, batutų parkas ar vaikų mėgstamas mini zologijos sodas. Visos šios pramogos yra pasiekiamos pėsčiomis nuo mūsų kambario.

Mėgstantiems vakarėlius mieste ar norintiems aplankyti senamiestį, pasiekti katedros aikštę nuo mūsų galima per 10 min. automobiliu. Aplinkui rasite daugybe pavežėjimo paslaugas teikiančių žmonių, kurie pasirūpins Jūsų kelione link miesto širdies.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Kaip išsirinkti pabėgimo kambarį?

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į žaidimo sunkumą. Mūsų kambariuose sunkumas įvertintas spynomis. Viena spyna reiškia lengvas užduotis, penkios – ypatingai sunkias užduotis, kurios reikalauja gerai pamankštinti galvą. Šiuo metu turime tris pabėgimo kambarius, kurių sunkumo lygis yra 3 spynos (vidutinis sunkumas). Šie kambariai puikiai tinka tiek pirmą kartą dalyvaujantiems žadime, tiek jau patyrusiems.

Antras svarbus kriterijus yra dalyvių skaičius. Įvertinkite kiek žmonių nori žaisti ir raskite kambarį atitinkantį žaidėjų kiekį. Mūsų kambariuose gali dalyvauti iki 5 žaidėjų. Jeigu Jūsų yra daugiau, galite pasidalinti į komandas ir konkuruoti tarpusavyje, eidami į tą patį kambarį paeiliui. Taip žaidimas taps dar azartiškesnis ir įsimintinesnis. Kitu atveju galite rezervuoti du skirtingus kambarius tuo pačiu metu. 

Na ir paskutinis, be ne ką mažiau svarbus kriterijus – tema. Perskaitykite kambario istoriją ir aprašymą. Mūsų kambariuose rasite dvi temas: Vilniaus atominę elektrinę ir Marso koloniją. Vilniaus atominė elektrinė savo istorija yra panaši į daugeliui pažįstamą praeityje veikusios Černobylio elektrinės istoriją. Kitas mūsų kambarys – Marso kolonija yra susijęs su ateitimi ir žmonių apgyvendinimu Marso planetoje. Abi šios temos Jums siūlo ypatingą ir nepamirštamą nuotykį, puikius prisiminimus kartu su draugais ar šeima. Pasirinkę Jums patinkančią temą, registruokitės žaidimui. Šie trys pagrindiniai patarimai padės jums išsirinkti geriausią kambarį.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Atvykstant svarbu žinoti

Mūsų pabėgimo kambariai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žaidimo laikas – viena valanda. Norint pramogauti mūsų kambariuose, būtina išankstinė rezervacija. Visiems užsiregistravusiems mes atsiunčiame patvirtinimą sms žinute. Pramogos dieną siūlome atvykti 5-10 minučių prieš žaidimą. Mūsų kambariuose nereikia jokios ypatingos aprangos. Visos patalpos yra švarios, todėl galite pasipuošti ir nebijoti išsitepti savo rūbų.

Jeigu žaidime dalyvaus tik vaikai, apie tai pageidaujame pranešti registracijos metu. Jaunesni nei 13 metų vaikai privalo dalyvauti su suaugusiojo palyda. Jeigu žaidime dalyvaus vaikai kartu su suaugusiais arba grupėje bus tik suaugę siūlome rinktis įprastą vidutinio sunkumo variantą. 

Įvertinkite savo komandos narių skaičių. Mūsų escape room Vilniuje priima 2-5 žmonių grupes. Galvosūkių kiekis yra pritaikytas tokio dydžio grupėms, kad visi dalyviai turėtų veiklos. Optimalus grupės dydis užtikrina kokybišką pramogą kiekvienam dalyviui. Jeigu norite atvykti su didesne grupe, siūlome rezervuoti du kambarius vienu metu ir pasidalinti į dvi komandas.

Jeigu švenčiate gimtadienį ar norite nustebinti savo komandos draugą ar draugę – galime kambaryje paslėpti Jūsų dovaną. Spręsdami galvosūkį ją atrasite žaidimo eigoje. Apie tai būtina  iš anksto mums pranešti ir suderinti detales (kokio dydžio dovana, kada galėsite ją perduoti). Kambario operatorius paslėps Jūsų dovaną prieš Jums atvykstant pramogauti.

Šiuo metu atsiskaitymas kambaryje tik grynais pinigais, todėl nepamirškite jų. Jeigu norite pramogą apmokėti bankiniu pavedimu, galime Jums išrašyti sąskaitą, kurią reikia apmokėti iki atvykstant į kambarį. Jeigu atsiskaityti norite dovanų kuponu, praneškite apie tai iš anksto registracijos metu. Prieš atvykdami nepamirškite pasižiūrėkite kupono galiojimo datos. Jeigu kupono galiojimo laikas baigėsi, visada galima jį prasitęsti papildomai dar trims mėnesiams. Dėl mūsų dovanų kuponų galiojimo laiko pratęsimo kreipkitės telefonu arba el. paštu nurodytais kontaktų skiltyje.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Kas yra pabėgimo kambarys?

Pabėgimo kambarys, arba angliškai dažnai paieškose vadinamas escape room Vilnius, yra unikali pramoga tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Šio žaidimo tikslas – pabėgti per numatytą laiką iš kambario. Pramogai dažniausiai būna skirta 60 min. Pabėgti arba įveikti žaidimą galima, sprendžiant įvairias užduotis.

Kambariuose dominuojančios užduotys keičiasi ir kiekvienais metais darosi vis įdomesnės. Jos kuriamos, naudojant naujausias technologijas, joms išspręsti reikia pasitelkti vis naujus gebėjimus. Pirmuosiuose kambariuose dominavo rakinamos spynelės su skaičių kodais. Tai kartais vadinama pirmosios bangos pabėgimo kambariai. Vėliau kambariuose pradėjo daugėti įvairių loginių galvosūkių. Kūrėjai pradėjo naudoti elektroninius sprendimus. Techniškai kambariai pradėjo darytis sudėtingesni, bet tuo pačiu ir labiau įtraukiantys. 

Kai kambarius išbandė vis daugiau ir daugiau žmonių, pradėjo formuotis draugų kompanijos, kurių hobis – pabėgimo kambariai. Tai - intelektuali pramoga, kuri Jūsų laisvalaikį padaro įsimintinu ir prasmingu. Atvykę į kambarį tampate komanda kartu su savo draugais, giminėmis, vaikais. Tai leidžia naujai atrasti žmones, esančius šalia, kurie neįprastose situacijose gali papildyti vieni kitus įžvalgomis, gebėjimais ir idėjomis. 

Mūsų sukurtuose kambariuose Jūs daugiausiai rasite galvosūkius, kurie veikia kompiuterių pagalba. Tai leidžia juos sujungti su pasakojimu ir perteikti kambario istoriją daug tikroviškiau. Istorija papildyta dekoracijomis, šviesomis ir garsais įtraukia, todėl atsiranda azartas įveikti visas kylančias problemas – užduotis. Geras komandinis darbas padeda įveikti užduotis per numatytą laiką. Neįveikus kambario per valandą mūsų kambaryje visada gausite papildomo laiko išspręsti likusiems galvosūkiams.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Kuo mūsų kambariai ypatingi?

Vertiname savo kambarius, kaip žaidimus, kuriuose kiekvienas gali tapti tuo, kuo niekada nebuvo, ir patirti nuotykių, kurių realiame gyvenime nepatirtų. Tikrovišką atmosferą kuriame garsų, šviesų ir dekoracijų pagalba. Kambariuose naudojame daugybę techninių sprendimų, kurie leidžia Jums būti ne tik galvosūkių kambaryje, bet išgyventi istoriją, kurią pasakojame žaidimo eigoje.

Realistiška aplinka leidžia lengviau įsikūnyti į žaidimo veikėją, pajusti, ką reiškia būti gelbėtojų komandos dalimi Vilniaus atominėje elektrinėje ar Marso kolonizatoriumi. Nestandartinės užduotys ir elektroniniai sprendimai priverčia susimąstyti tiek pradedančius, tiek ir daugybę kambarių aplankiusius žaidėjus. Code room pabėgimo kambarių komandai labai svarbu, kad kiekvienas dalyvis patirtų tą sunkiai apsakomą „vau“ momentą, kai išsprendžiamos užduotys.

Esame kruopščiai paruošę kambarių scenarijus, jie suplanuoti taip, kad būtų reikalingas komandinis darbas. Todėl visi dalyviai randa būdų įsitraukti ir savo gebėjimais padėti įveikti kambarį. Mūsų kambariuose rasite daugiau užduočių, nei daugelyje įprastų pabėgimo kambarių. Visos jos yra vidutinio sunkumo, nėra ypatingai sudėtingų galvosūkių, kurie sukuria kartais nemalonias žaidimo pauzes, kai yra „užstringama“ ir žaidėjai jaučiasi lyg aklavietėje. Taip pat, didelės patalpos leidžia mums kurti scenarijus ir galvosūkius taip, kad žaidimo veiksmas vyktų skirtingose erdvėse.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Pabėgimų rekordų lenta

Daugelio žaidėjų mėgstama rekordų lenta mūsų escape room Vilniuje. Joje žymime greičiausiai pabėgusių komandų laikus. Rekordų lentoje yra dešimt pozicijų, kurias užima sparčiausiai perkandusios mūsų galvosūkius komandos. Lentoje galite matyti komandos pavadinimą, pabėgimo laiką ir poziciją lentoje.

Patekti į rekordų lentą gali visi atvykę į mūsų pabėgimo kambarius. Kiekvienas kambarys turi savo atskirą rekordų lentą. Greičiausios komandos pasižymi itin geru komandiniu darbu ir komunikacija tarpusavyje. Norėdami greičiau įveikti pabėgimo kambarį, žaidėjai naudoja įvairias strategijas. Vieni atėję į kambarį bendrai išanalizuoja randamas užduotis ir pasiskirsto, kas ką spręs. Jeigu užduočių aiškiai nesimato, pasidalina kambarį į plotus, kas kuriuos turi apžiūrėti ir išsiaiškinti, kokie galvosūkiai ten yra. Ypatingai svarbus dalykas – garsiai visiems pranešti apie rastus dalykus. Todėl, kad daugumoje galvosūkių sprendimai ir pati užduotis būna skirtingose vietose. Todėl pamačius vieną dalį, reikia dažniausiai apie tai pranešti kitiems, kad galėtumėte bendrai apjungti rastą informaciją ir įveikti žaidimą.

Plačiau
Escape room Vilniuje

Galvosūkių dėžės

Tai sumažinta pabėgimo kambario versija. Jeigu planuojate išvyką su draugais ir negalite atvykti į realų kambarį Vilniuje, galite rinktis – galvosūkių dėžę. Tai ypatinga pramoga, kuri įtrauks visus svečius vakarėlio metu. Didesnės grupės netgi gali surengti varžybas, kas greičiau atrakins savąją galvosūkių dėžę.

Galvosūkių dėžės žaidimo tikslas – išspręsti joje esančius galvosūkius ir tokiu būdu atrakinti paskutinį jos skyrelį. Jame gali būti paslėpta dovana arba prizas. Žaidimas įveikiamas kaip ir pabėgimo kambarys, pagal užuominas sprendžiant įvairias užduotis. Joms nereikia jokių išankstinių žinių. Viskas perprantama, naudojantis loginiu mąstymu ir atidžiai tyrinėjant įvairias dėžės detales. Užduotys gali susidėti iš spynelių, užraktų, skaičių galvosūkių ar elektroninių sprendimų.

Dėžės skirtos 1-4 žmonių komandai. Sprendimo laikas – viena valanda. Jeigu norite, galime paskutiniame skyrelyje paslėpti Jūsų dovaną arba prizą. Taip pat didesnėms grupėms galime padėti surengti varžybas. Šiose varžybose komandos rungtyniauja, kuri greičiau sugebės išspręsti galvosūkius. Greičiausia komanda randa raktą, kuriuo atrakina laimėtojų dėžę, kurioje gali būti įvairūs prizai. Kaip ir pabėgimo kambariuose, taip ir galvosūkių dėžę gali spręsti tiek vaikai, tiek suaugę.

Plačiau