D.U.K

Mūsų dovanų kuponai galioja 5 mėnesius nuo jų įsigyjimo datos.

Taip, galite. Kuponą galima pratęsti vienam mėnesiui už 15 eurų. Jį galime pratęsti jeigu galiojimo laikas nėra pasibaigęs ilgiau nei vieną mėnesį. Kuponą galima pratęsti tik vieną kartą.

Pabėgimo kambariai yra pritaikyti nuo 13 metų amžiaus. Jaunesni gali dalyvauti tik su suaugusiojo asmens palyda. Rekomenduojamas amžius 12 metų ir daugiau.

Mūsų pabėgimo kambariai yra pilnai pritaikyti  žaisti lietuvių ar anglų kalbomis.  Abiejuose kambariuose visi užrašai ir garso įrašai yra išversti tiek į lietuvių, tiek į anglų kalbą. Operetorius gali atlikti žaidimo pristatymą Jūsų pasirinkta kalba.

Kambariai yra pritaikyti dviejų - penkių žmonių grupėms. Didesnėms grupėms rekomenduojame pasidalinti į dvi grupes ir pramogauti dviejuose pabėgimo kambariuose.

Atsiskaityti galite grynais ar kortele vietoje. Jeigu norite atlikti pavedimą, turite tai suderinti iš anksto parašę mums [email protected]

Tai galvosukių kambarys. Jie sprendžiami pasitelkiant logiką ir informaciją randamą kambaryje. Kambario tikslas surasti, kaip iš jo pabėgti per numatytą laiką.

Pabėgimui iš kambario yra skirta 60 minučių. Mūsų komanda visada stengiasi padėti komandoms ištrūkti per šį laiką. 

Kambaryje galėsite kreiptis į žaidimo administratorių ir gauti užuominų, kurios padės išspręsti kambario galvosūkius.

Negalima. Kambariuose yra galvosukiai ir užduotys, kurių negalima atskleisti juose nebuvusiems žmonėms.

Pavėlavus daugiau nei 15 minučių ir nepranešus, operatorius pasilieka teisę atšaukti rezervaciją ar sutrumpinti žaidimo laiką.

Rezervacijos: Visos pabėgimo kambario rezervacijos turi būti atliktos iš anksto per mūsų interneto svetainę arba telefonu. Atsiliepsime į atvykstančius tik pagal laisvą vietų kiekį.

Atvykimo laikas: Klientai privalo atvykti bent 10 min. iki numatomo pradžios laiko. Jei klientas atvyksta vėliau, jo žaidimo laikas gali būti sutrumpintas, kad būtų galima pasiruošti kitai rezervacijai.

Amžiaus ribos: Mūsų pabėgimo kambariai yra rekomenduojami nuo 13 metų. Vaikai iki 13 metų amžiaus  turi būti lydimi suaugusio asmens. 

Saugumas yra mūsų pagrindinis prioritetas. Bet koks elgesys, kuris gali kelti pavojų sau ar kitiems, nebus toleruojamas.

Draudimai: Rūkymas, maisto produktų ir gėrimų vartojimas yra draudžiamas pabėgimo kambariuose.

Mes neatsakome už jokius pamestus ar pavogtus daiktus. Rasti daiktai bus laikomi 30 dienų, po to jie bus išmesti.

Nuotraukų ir vaizdo įrašų kūrimas yra draudžiamas pabėgimo kambariuose.

Atsakomybės apribojimas: Dalyvavimas pabėgimo kambariuose yra jūsų asmeninė rizika. CODE ROOM komanda neatsako už jokius sužeidimus ar nelaimingus atsitikimus, kurie gali įvykti žaidimo metu.