D.U.K

Mūsų dovanų kuponai galioja 5 mėnesius nuo jų įsigyjimo datos.

Taip, galite. Kuponą galima pratęsti vienam mėnesiui už 15 eurų. Jį galime pratęsti jeigu galiojimo laikas nėra pasibaigęs ilgiau nei vieną mėnesį. Kuponą galima pratęsti tik vieną kartą.

Kambariai yra pritaikyti dviejų - penkių žmonių grupėms. Didesnėms grupėms rekomenduojame pasidalinti į dvi grupes ir pramogauti dviejuose pabėgimo kambariuose.

Mūsų "Atominės elektrinės" pabėgimo kambarys yra pilnai pritaikytas žaisti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.  "Marso kolonijos" kambarys yra pritaikytas dalinai. Visi užrašai yra dviem kalbomis, tačiau garso 2 garso įrašai tik anglų kalba.

Atsiskaitymas TIK GRYNAISIAIS. Jeigu norite atlikti pavedimą, turite tai suderinti iš anksto parašę mums [email protected]

Tai galvosukių kambarys. Jie sprendžiami pasitelkiant logiką ir informaciją randamą kambaryje. Kambario tikslas surasti, kaip iš jo pabėgti per numatytą laiką.

Mūsų kambariuose pabėgti reikia per 60 min.

Jeigu komandoje yra suaugusių, gali dalyvauti vaikai nuo 7 metų. Jeigu komandą sudaro tik vaikai, minimalus amžius - 12 metų.

Kambaryje galėsite kreiptis į žaidimo administratorių ir gauti užuominų, kurios padės išspręsti kambario galvosūkius.

Taip, nors kambariai yra užrakinti žaidimo metu, viduje prie išėjimo durų, yra avarinis mygtukas. Jeigu pasidarė bloga ar kažkas nutiko jį paspaudus durys automatiškai atsidarys.

Negalima. Kambariuose yra galvosukiai ir užduotys, kurių negalima atskleisti juose nebuvusiems žmonėms.

Pavėlavus daugiau nei 15 minučių ir nepranešus, operatorius pasilieka teisę atšaukti rezervaciją.