D.U.K

  • ​​​​​Galimybių pasas privalomas
  • Dezinfekuoti rankas prieš ir po žaidimo

Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, prašome apie tai pranešti operatoriui.

Mūsų dovanų kuponai galioja 5 mėnesius nuo jų įsigyjimo datos.

Taip, galite. Kupono galiojimo laiko pratęsimas 3 mėnesiais kainuoja 10 Eurų.

Kambariai yra pritaikyti dviejų - penkių žmonių grupėms. 6-tą žmogų galime įleisti, bet nuo to nukentės Jūsų žaidimo kokybė. Norint visiems pilnai įsitraukti į žaidimą, geriau suburti didesnę žmonių grupę, pasidalinti į dvi komandas ir eiti vienu metu į du skirtingus kambarius.

Mūsų "Atominės elektrinės" pabėgimo kambarys yra pilnai pritaikytas žaisti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.  "Marso kolonijos" kambarys yra pritaikytas dalinai. Visi užrašai yra dviem kalbomis, tačiau garso 2 garso įrašai tik anglų kalba.

Atsiskaityti galite kambaryje prieš žaidimą kortele ar grynaisiais pinigais. Jeigu norite atlikti pavedimą, turite tai suderinti iš anksto parašę mums [email protected]

Tai galvosukių kambarys. Jie sprendžiami pasitelkiant logiką ir informaciją randamą kambaryje. Kambario tikslas surasti, kaip iš jo pabėgti per numatytą laiką.

Mūsų kambariuose pabėgti reikia per 60 min.

Jeigu komandoje yra suaugusių, gali dalyvauti vaikai nuo 7 metų. Jeigu komandą sudaro tik vaikai, minimalus amžius 14 metų.

Kambaryje galėsite kreiptis į žaidimo administratorių ir gauti užuominų, kurios padės išspręsti kambario galvosūkius.

Taip, nors kambariai yra užrakinti žaidimo metu, viduje prie išėjimo durų, yra avarinis mygtukas. Jeigu pasidarė bloga ar kažkas nutiko jį paspaudus durys automatiškai atsidarys.

Negalima. Kambariuose yra galvosukiai ir užduotys, kurių negalima atskleisti juose nebuvusiems žmonėms.