Dovanų kuponai

Šis dovanų kuponas suteikia nepamirštamą nuotykį Code room kambaryje!
Su juo galima apsilankyti mūsų pabėgimo kambariuose.
Tai puiki dovana mėgstantiems turiningą laisvalaikį. Dėl kupono įsigyjimo galite
rašyti mums [email protected] arba susisiekti telefonu +370 628 58 339.
 
 Minimali kupono vertė - 60 eur.

Kaip įsigyti dovanų kuponą:

 • Fizinis kuponas:
  1. Paskambinkite mums ir sutarsime dėl Jūsų atvykimo laiko.
  2. Atvykite sutartu laiku į Code room įsigyti kupono (žirmūnų g. 68).
 • Elektroninis kuponas:
  1. Parašykite [email protected]. (Reikalinga informacija - Jūsų tel. nr. ir kokios vertės kuponą norite įsigyti)
  2. Atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Atsiskaičius, operatyviai dovanų kuponą išsiunčiame jūsų el. paštu. 

 


 

Dovanų kuponų
taisyklės

Šių „CODE ROOM“ pirkimo–pardavimo taisyklių tikslas – reglamentuoti paslaugų teikimą. Internete – www.coderoom.lt ir pabėgimo kambariuose žirmūnų g. 68, Vilnius. Užtikrinant Lietuvos Respublikos įstatymų bei teisės aktų, nustatančių vartotojų teisių apsaugą, laikymąsi ir įgyvendinimą.

 1. „Code Room“ platina elektroninius dovanų kuponus – tai internetu parduodamas blankas su informacija ir/ar pabėgimo kambariuose išspausdintas elektroninis blankas su informacija, kuris patvirtina pirkėjo išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia teisę gauti paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas.
 2. Dovanų čekio galiojimo laikas nurodomas aprašymuose prie paslaugos ant kupono. Dovanų kupono galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo jo įsigijimo dienos, t. y. nuo to momento, kai už jį buvo sumokėta.
 3. Vadovaujantis šiomis Taisyklėmis Pirkėjas gali pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono galiojimo termino pratęsimo - „Code room“ pabėgimo kambariuose, Žirmūnų g. 68, Vilnius arba nuotoliniu būdu (susisiekęs el. paštu [email protected]). Dovanų kupono galiojimo terminą galima pratęsti Dovanų kuponui, kuris yra nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi bei nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau kaip 4 (keturios) savaitės. Už  Dovanų čekio pratęsimą taikomas mokestis. Dovanų kųponą galima pratęsti tik vieną kartą.
 4. Prašyme dėl Dovanų čekio galiojimo termino pratęsimo Pirkėjas turi nurodyti: savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą, Dovanų čekio numerį bei pridėti Dovanų čekio kopiją, kai kreipiamasi dėl pratęsimo nuotoliniu būdu. Norint pratęsti galiojimo terminą „Code room“ pabėgimo kambariuose Pirkėjas turi tik pateikti Dovanų čekį.
 5. Pirkėjai, prieš įsigydami Dovanų čekį, privalo įvertinti visas su Dovanų čekiu susijusias paslaugos teikimo aplinkybes, įskaitant, bet neapsiribojant darbo laiku, lokacija  ir kitomis paslaugos teikimo sąlygomis.
 6. „Code Room“ pažymi, jog pinigai už Dovanų čekį yra negrąžinami, išskyrus, kai Pirkėjas, įsigijęs Dovanų čekį, atsisako sutarties (t. y. grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų čekį) per 14 (keturiolika) dienų nuo Dovanų čekio įsigijimo dienos, Pirkėjas gali atgauti sumokėtą kainą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsniu. Pirkėjui panaudojus Dovanų čekį ir gavus Dovanų čekyje nurodytas paslaugas, jis yra jokiais atvejais negrąžinamas.
 7. Dovanų kuponų galiojimo laikas pratęsiamas jei Lietuvos Respublikos vyriausybė paskelbia karantiną arba yra įvedama nepaprastoji padėtis. Kuponų galiojimas yra pratęsiamas tokiam laikotarpiui, kiek buvo įvestas karantinas arba nepaprastoji padėtis, bet neilgesniam laikotarpiui, nei 5 mėnesiai.