Žiemos pramogos

Lietuva unikali tuo, kad turi keturis skirtingus sezonus, o visi jie savitai gražūs ir išskirtiniai. Kiekvienas metų laikas kaskart atneša naujų pokyčių. Įprasta manyti, kad daugiausiai įdomios veiklos galima atrasti tada, kai lauke vyrauja šilti ir saulėti orai, tačiau ar tai tikrai tiesa? Iš tiesų, įsimintinų pramogų gausu net ir žiemą: tiek lauke, tiek po stogu! Smagių užsiėmimų žiemos laikotarpiu atrasti gali ir tie, kuriems būti gamtoje per daug šalta. Taigi, kokiomis pramogomis gali nudžiuginti žiema?

Žiemos pramogos lauke

Jeigu jūsų negąsdina šaltis, ledas ir pusnys, palankiu laikotarpiu labai verta išnaudoti tai, ką suteikia gamta. Šaltąjį merų laiką galima praleisti ne tik aktyviai, sportiškai, bet ir labai linksmai. Tipinė žiema, kai už lango vyrauja neigiama temperatūra ir viską slepia balta sniego paklotė, ypatingai vertinama aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Tai išskirtinis sezonas metuose, kuris nepalieka abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų. Kai mažieji mėtosi sniego gniūžtėmis, lipdo sniego senius ir čiuožinėja rogutėmis, suaugusieji turi itin platų žiemos pramogų spektrą. Tradicinį slidinėjimą galima laikyti viena populiariausių žiemos veiklų, tačiau pramogos tuo tikrai neapsiriboja. Žiemą jūsų laukia ekstremalus pasivažinėjimas keturračiais, visureigiais, sniego motociklais, taip pat ledo rogių buriavimas, jodinėjimas žirgais, šiaurietiškas ėjimas, ištvermės reikalaujantys žygiai, ledo žūklės malonumai ir daug kitų įspūdžius suteikiančių žiemos pramogų. Svarbiausia atrasti tai, kas labiausiai džiugins ir primins, kodėl verta laukti žiemos ir neužsidaryti namuose.

Žiema be sniego? Turite išeitį!

Nors šaltasis sezonas paprastai asocijuojasi su ypač žema temperatūra ir pūgomis, jau kurį laiką negalime džiaugtis įprastiniais žiemos malonumais. Lietuvos orai ne kiekvienais metais lepina sniegu ir didelėmis pusnimis, o apie šaltąjį metų laiką neretai primena tik kalendorius. Visgi tai visai nereiškia, kad dėl nenuspėjamų ir nepalankių oro sąlygų reikia pamiršti tradicines žiemos pramogas. Tokiu atveju gelbėja tinkamu žiemos momentu įrengtos dirbtinio sniego slidinėjimo trasos, kurios tikrai nenusileidžia natūralioms. Dirbtinio sniego sistemomis palaikomos trasos labai traukia smagių potyrių pasiilgusius lankytojus.

Tinkamas laikas SPA malonumams

Manote, kad aktyvus laisvalaikio leidimas žiemos sezono metu - visai ne jums? Nieko baisaus! Tuomet laikas pasiduoti poilsiui, ramiems pojūčiams ir skirti malonaus laiko sau bei šeimai. Žiemą populiarumo viršūnėje laikosi įvairūs pramogų parkai ir kitos vietos, kur lankytojų laukia vandens ir atpalaiduojančių procedūrų malonumai. Daugybė paslaugų tiekėjų skirtingose Lietuvos vietose siūlo pasilepinti tiek smagiomis vandens čiuožyklomis ar išskirtiniais baseinais, tiek masažais, voniomis, pirtimis ir kitomis procedūromis. Jei nenorite mėgautis žiemos pramogomis lauke, kelkitės ten, kur gera ir šilta!

Pramoga uždaroje patalpoje - išmėginkite pabėgimo kambarį

Žiemos pramogos nesibaigia tradiciniais veiklų pasirinkimais. Gausybę įvairių užsiėmimų bei žaidimų galima atrasti ir uždarose patalpose. Vienas tokių - užduočių kambariai Vilniuje, kuriuose teks gerokai pasukti galvą ir patikrinti komandines jėgas. Toks aktyvus užsiėmimas įtrauks ir vaikus, ir suaugusius. Pabėgimo kambariai nepavaldūs sezonams ir oro sąlygoms, taip pat jiems nereikia iš anksto pasiruošti. Uždaroje erdvėje vykstantis žaidimas dažniausiai trunka apie vieną valandą, o įspūdžių už nedidelę kainą palieka išties ilgam! Pabėgimo kambarius galima pasirinkti pagal pageidaujama temą. Juose gali dalyvauti ir didesnis skaičius žaidėjų, todėl tai unikali pramoga įvairiomis progomis ne tik šeimos nariams ar draugams, bet ir visam darbo kolektyvui. Suburkite komandas ir sužinokite, kurie iš jūsų yra geriausi galvosūkių žaidėjai!