Kai pabėgimo kambariai uždaryti, ką žiūri galvosūkių mėgėjai?

Dauguma žmonių sprendžiančių galvosūkius mėgsta turiningą laisvalaikį. Kai nedirba pabėgimo kambariai ar nesinori niekur eiti iš namų, puikia pramoga gali tapti laidos pagrįstos galvosūkių sprendimu. Jos padeda lavinti mąstymą ir efektyviau spręsti užduotis žaidimuose ir tiesiog gyvenime. Taip pat tai yra vienas iš geriausių būdų išmokti žaisti pabėgimo kambariuose. Stebint, kaip juose žaidžia kiti žmonės, galima suprasti kokios savybės yra svarbiausios tarp komandos narių, kokios dažniausios užduotys ir jų sprendimai, bei kokių sričių žinių gali prireikti.

Tokių laidų pasaulyje yra sukurta ne viena. Dauguma jų galima tiesiog rasti Youtube platformoje. Dalis šių laidų yra pradėtos rodyti dar 90-aisiais, tačiau kuriamos ir šiuo metu. Nepaisant žaidimų amžiaus jie lieka įdomūs ir šiomis dienomis. Todėl, kad žaidimai yra nepavaldūs laikui. Šachmatai, šaškės ir daugybė pramogų buvo sukurta prieš šimtus metų, tačiau iki šių dienų yra aktualūs. Tą patį galima pasakyti ir galvosūkius. Tai kas vertė laužyti galvą prieš 30 metų, vis dar verčia gerai pamąstyti norint rasti atsakymą. Pristatome Jums tris populiariausias pasaulyje galvosūkių žaidimų laidas, kurios sukurs Jums turiningą ir įdomų laisvalaikį namuose.

THE CRYSTAL MAZE

Tai klasikinė Britų laida, kuri pradėta transliuoti dar 1990 metais. Tuomet ją transliavo tik penkis metus, tačiau tuo metu ji buvo itin gerai žinoma Britanijoje. Šią laidą 2016 metais atnaujino ir pradėjo kurti net keleta skirtingų jos versijų. Vienoje versijoje dalyvauja žinomi žmonės, kitoje registruojasi įvairios komandos iš įvarių šalių. Taip pat laida kuriama keletoje skirtingų šalių, todėl galima rasti daugybė jos sezonų.

Šios laidos principas, kad komanda spręsdama įvairias užduotis labirinte, kuris susideda iš skirtingų laiko juostų, keliauja link jo centro, kuriame yra laiko kristalas. Šis kelias kupinas įvairių loginį, fizinių ir drąsos užduočių. Kiekviena komanda užduotis turi spręsti ir individualiai ir kartu. Taip visi žaidėjai gali atlikdama užduotis prarasti gyvybes ir tokiu būdu iškristi iš žaidimo, dėl ko laimėti darosi vis sunkiau. Tačiau tuo pat metu tai tampa įtempta ir smagia pramoga visai šeimai. Atnaujintos laidos vedėjas yra ypatingai nuotaikingas, todėl žiūrėti šiuos žaidimus pasidaro tikrai smagus vakaro praleidimo būdas.

NUORODA Į "CRYSTAL MAZE" LAIDOS EPIZODĄ

FORT BOYARD

Tai puikus Prancūzų televizijos šou, kuris yra panašus į The Crystal Maze. Pilnas jo pavadinimas Les Clés de Fort Boyard. Ši laida vyksta realiame forte esančiame Prancūzijos vakaruose, Atlanto vandenyne. Šį fortą pastatė dar Napaleonas norėdamas apsiginti nuo Britų karališko laivyno. Tačiau nuo 1967 m. jis naudojamas laidų filmavimas ir dabar geriausiai žinomas būtent dėl šios laidos. Laida skiriasi tuo, kad joje dominuoja fizinės užduotys. Vėlesniuose sezonuose atsiranda ir nakvynės forte. Tai išties baugu, nes vieta apleista ir joje papildomai sukuriama atmosfera komandų žaidimui. Ši laida tapo viena iš populiariausių prancūzijoje sukurtų laidų ir adaptuotų kitose pasaulio šalyse. Tai itin kokybiški galvosūkiai ir gerai apgalvoti žaidimai. Puikiai tinka mėgstantiems veiksmą ir įtampą.


NUORODA Į "FORT BOYARD" LAIDOS EPIZODĄ

 
THE GREAT ESCAPE

Ši laida yra sukurta Kinijoje. Tai yra labai tiesiogiai perkelti pabėgimo kambariai į televizijos ekraną. Joje kas savaitę pristatomas naujas pabėgimo kambarys, kuris yra sukurtas specialiai šiai laidai. Dalyviai yra visą laiką tie patys. Tai yra Kinijoje žinomi aktoriai, kurie mėgsta spręsti galvosūkius ir dalyvauti įvairiuose žaidimuose. Kartais prie komandos prisijungia papildomi kviestiniai svečiai. Visos komandos tikslas pabėgti per numatytą laiką iš kambario.

Ši laida yra pritaikyta Kinijos rinkai todėl daugelis dalyvių reakcijų yra papildytos pieštais ir animuotais vaizdais ir garso efektais. Iš pradžių žiūrint prie to reikia įprasti, bet eigoje nustoji juos pastebėti ir įsijauti į patį žaidimą. Iš visų trijų laidų tai yra naujausias kūrinys.

NUORODA Į "THE GREAT ESCAPE" LAIDOS EPIZODĄ