Bernvakario idėjos

Nuotaikinga ir nepamirštama diena iš pačių geriausių draugų sutuoktuves planuojančiam jaunikiui - ne tik gražus gestas, bet ir pagarbos bei palaikymo atspindys. Šiandien labai populiaru prieš vestuves paruošti staigmeną ir pasirūpinti smagiu laiku tik vyriškoje kompanijoje. Koks jis turėtų būti? Bernvakario idėjų gali būti labai daug, tačiau tik artimiausi draugai, gerai pažįstantys jaunikį, žinos, kaip nustebinti ir pradžiuginti į kitą gyvenimo etapą žengiantį bičiulį. Natūralu, kad bernvakario organizavimas yra draugų, o ne jaunikio reikalas. Svarbiausia sukurti malonią atmosferą ir paminėti besibaigiantį nerūpestingą laikotarpį taip, kad bernvakario nuotykiai ilgam išliktų atmintyje.

Atsakinga užduotis - bernvakario planavimas

Tinkamas bernvakario suplanavimas nėra tokia paprasta užduotis kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio. Vis dėlto laikas atsisveikinti su vyraujančiais stereotipais apie tai, koks privalo būti tobulas bernvakaris. Šiuo atveju taisyklės priklauso tik jums. Kad nekiltų pernelyg daug ginčų tinkamiausios alternatyvos paieškose, geriausia atsižvelgti į būsimo jaunikio asmenybę ir poreikius. Tikriausiai tarp dalyvių yra bent keletas žmonių, kurie gerai žino, kokia bernvakario veikla bus tinkamiausia būtent šventės kaltininkui. Juk kas patinka vienam, nebūtinai tiks ir kitiems, tačiau čia pats svarbiausias - vesti ketinantis jūsų draugas. Visgi šios dienos žaidimai, pramogos ir kitokie užsiėmimai turėtų būti tokie, kurie leistų suburti visus bernvakario dalyvius. Tai puiki proga sulipdyti komandą prieš pagrindinę akimirką - vestuves.

Išskirtinių pojūčių mėgėjams - ekstremalus bernvakaris

Priklausomai nuo biudžeto ir norų skirtingose Lietuvos vietose galima atrasti daugybę pramogų, kurios kuo puikiausiai tiks originaliam bernvakariui paminėti. Jei jūsų draugas mėgsta ekstremalias pramogas, tokių alternatyvų išties gausu. Aktyvių ir kvapą gniaužiančių veiklų sąrašą galėtų sudaryti tokie užsiėmimai kaip dažasvydis, pasivažinėjimas keturračiais, motociklais ar kartingais. O galbūt būsimasis jaunikis jau seniai svajoja apie šuolį parašiutu? Tai galėtų tapti pačia įsimintiniausia bernvakario dovana. Ekstremalumo mėgėjams nereikėtų pamiršti ir aktyvių vandens pramogų, ypač vasaros sezono laikotarpiu. Nardymas, buriavimas, plaukimas vandens motociklu ar čiuožimas vandenlente ne tik atgaivina, bet ir sukelia nepamirštamų potyrių.

Orientacinės varžybos ir žygiai

Tie, kurie myli gamtą, veikiausiai mielai rinktųsi praleisti dalį bernvakario kiek netikėtoje vietoje. Orginalia bernvakario pramoga galima laikyti smagų ir netikėtumų kupiną žygį paslaptingomis pelkėmis. Tokiu principu sudaromos galimybės ne tik susipažinti su išskirtine augmenija, bet ir nuotaikingai praleisti laiką draugų kompanijoje atliekant įvairias užduotis. Ne prastesnė nuotykių pilno bernvakario idėja yra ir įvairūs orientaciniai žygiai bei varžybos, kuomet įvertinamos komandos narių žinios ir mąstymas. Priklausomai nuo poreikių ir dalyvių skaičiaus galima rinktis įvairias lokacijos vietas: nuo miesto centro iki klaidaus miško. Viskas, ko reikia - suburti geriausią komandą ir panerti į laukiančius netikėtumus!

Komandinis darbas ir neišdildomi įspūdžiai - pabėgimo kambarys

Norintiems pabėgti nuo kasdienybės visuomet padės unikalūs bernvakario žaidimai. Išbandykite iššūkių kupinus pabėgimo kambarius Vilniuje. Skirtingas temas atspindintys kambariai leis pasirinkti geriausią variantą pagal kiekvienos komandos norus. Kuo labiausiai norite tapti: filmo herojais, detektyvais ar istoriniais veikėjais? Tokia bernvakariui tinkanti pramoga gali džiuginti bet kuriuo sezonu, tiek žiemą, tiek vasarą. Pabėgimo kambarys leis nusikelti į visiškai nematytą vietą ir patirti neišdildomų įspūdžių, kuriuos su artimais draugais prisiminsite ir aptarinėsite dar labai ilgai. Tad jei mėgstate išbandymus, netikėtumus, galvosūkius ir išskirtines istorijas - pabėgimų kambariai kaip tik jums!